Ishonch telefoni / Call center
+998 71 233 34 24 / +998 71 233 34 28

  • UZRUEN
  • uzbekistan flag uzbekistan emblem

“Yil talabasi -2023” tanlovi universitet bosqichi natijalari e’lon qilindi

16.12.2023, 18:22 E'lonlar 788

  Tanlov quyidagi nominatsiyalar buyicha o‘tkazildi va g‘oliblar aniqlandi. Bular:


 “Yilning o‘z mutaxassisligi bo‘yicha eng bilimdon talabasi” nominatsiyasida 1-o‘rinni qo‘lga kiritgan Sharq mamlakatlari iqtisodiyoti, siyosati va turizm fakulteti 4-bosqich talabasi Xabibullayeva Sadoqat Baxtiyor qizi

       “Yilning o‘z mutaxassisligi bo‘yicha eng bilimdon talabasi” nominatsiyasi buyicha 2-o‘rinni qo‘lga kiritgan Sharq filologiyasi va tarjimashunoslik fakulteti       3-bosqich talabasi O‘tkurova Gulzoda Qaxramon qizi

“Yilning o‘z mutaxassisligi bo‘yicha eng yaxshi talabasi” nominatsiyasi buyicha 3-o‘rinni qo‘lga kiritgan Xitoyshunoslik fakulteti Xitoyshunoslik fakulteti, 4-bosqich talabasi Xamidova Ruxshona Otabek qizi

 

 “Yilning eng faol targ‘ibotchi talabasi” nominsiyasi bo‘yicha  1-o‘rinni qo‘lga kiritgan Turkshunoslik fakulteti 3-bosqich talabasi Obidov Asadbek Atabek o‘g‘li

 “Yilning eng faol targ‘ibotchi talabasi” nominsiyasi bo‘yicha 2-o‘rinni qo‘lga kiritgan Sharq sivilizatsiyasi va tarix fakulteti 3-bosqich talabasi Mustafoyeva Mushtariy Zohidjon qizi

“Yilning eng faol targ‘ibotchi talabasi” nominsiyasi bo‘yicha 3-o‘rinni qo‘lga kiritgan Sharq mamlakatlari iqtisodiyoti, siyosati va turizm fakulteti  4-bosqich talabasi Amirov Abbos Fazliddinovich

 

“Yilning eng faol ijodkor talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
1-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Sharq filologiyasi va tarjimashunosligi fakulteti, 3-bosqich talabasi Akramova Sarvinoz Abduvohid qizi

“Yilning eng faol ijodkor talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
2-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Turkshunoslik fakulteti 3-bosqich talabasi Shukurxo‘jayeva Roziyaxon Zaynobiddin qizi

“Yilning eng faol ijodkor talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
3-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Sharq mamlakatlari iqtisodiyoti, siyosati va turizm fakulteti, 2-bosqich talabasi Usmonov Shukurillo Baxodirovich

 

“Yilning eng faol iqtidorli talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
1-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Sharq filologiyasi va tarjimashunoslik fakulteti 4bosqich talabasi Erkinov Shohjaxon Olim o‘g‘li

“Yilning eng faol iqtidorli talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
2-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Koreyashunoslik fakulteti  4-bosqich talabasi Baxromova Go‘zal Chori qizi

“Yilning eng faol iqtidorli talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
3-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Sharq sivilizatsiyasi va tarix fakulteti 4-bosqich talabasi Tursunaliyeva Dilora Dilmuhammad qizi

 

“Yilning eng faol sportchi talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
1-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Sharq mamlakatlari iqtisodiyoti, siyosati va turizm fakulteti 4-bosqich Anvarova Madinabonu Shuxratovna

“Yilning eng faol sportchi talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
2-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Sharq sivilizatsiyasi va tarix fakultet 3-bosqich talabasi Madaminova Zarnigor O‘rmonjon qizi

“Yilning eng faol sportchi talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
3-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Yaponshunoslik fakulteti Qosimjonova Robiya Ravshan qizi

 

“Yilning eng faol ixtirochi innovator talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha         1-o‘rinni qo‘lga kiritgan Sharq filologiyasi va tarjimashunoslik fakulteti 4-bosqich talabasi Madolimov Aslbek Abduqosim o‘g‘li

“Yilning eng faol ixtirochi innovator talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha

2-o‘rinni qo‘lga kiritgan Sharq sivilizatsiyasi va tarix fakulteti 2-bosqich talabasi Sobitov Mirshodbek Isoqjon o‘g‘li

“Yilning eng faol ixtirochi innovator talabasi”  nominatsiyasi bo‘yicha
3-o‘rinni
qo‘lga kiritgan Turkshunoslik fakulteti,  4-bosqich talabasi Xusanov Xasan Xusniddin o‘g‘li  

 

Yilning eng faol tadbirkor talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
1-o‘rinni qo‘lga kiritgan Sharq sivilizatsiyasi va tarix fakulteti Tosheva Muhayyo Xamid qizi

“Yilning eng faol tadbirkor talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha
2-o‘rinni qo‘lga kiritgan Yaponshunoslik fakulteti Sherikbayeva Madina Zoir qizi